Шановні абітурієнти! Триває вступна кампанія до ВНЗ системи ДСНС України – 2018

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади ДСНС України за державним замовленням. Відбір проводиться до:

- Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), http://nuczu.edu.ua/

- Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси), http://fire.ck.ua/

- Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів), http://ldubgd.edu.ua/

- Вінницького вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця), http://vpu.ldubgd.edu.ua/

- ліцею цивільного захисту ЛДУБЖД (м. Вінниця), http://lizey.ldubgd.edu.ua/

Правила прийому до ВНЗ системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій у 2018 році, перелік спеціальностей, умови проходження навчання та служби тощо розміщені на веб-сайтах відповідних ВНЗ, вказаних вище.

Прохідний бал для вступу до деяких навчальних закладів системи ДСНС знижено до мінімального!

Випускники денної форми навчання отримують спеціальне звання «лейтенант служби цивільного захисту», обов’язкове працевлаштування в органах і підрозділах ДСНС та гідне грошове забезпечення.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі за державним замовленням необхідно звернутися до Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області за адресою: смт. Володимирець, вул. Симона Петлюри, 5, телефон для довідок: 096 123 90 88, або до відділу роботи з персоналом Головного управління ДСНС у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Полуботка, 37, телефон для довідок: (0362) 69-55-16.

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi