/Files/images/4367567.jpg

21 листопада – день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Три роки тому листопадові події змінили не лише хід української історії, а й перевернули світогляд мільйонів людей. Сьогодні, 21 листопада, в День Гідності та Свободи, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. /Files/images/IMG_20161122_143124.jpg

У нинішній час нелегких випробувань нам усім необхідно об’єднати зусилля для захисту України, за свободу, гідність, право мати світле майбутнє. За це українці вже заплатили високу ціну – розстріляні Герої на Майдані, загиблі військові в зоні АТО.

Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не втілені у життя ідеали Майдану.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в нашій школі відбувся тематичний випуск газети та акція "Пам'ятаю, горжуся. Наклей мака, чи незабудки."

Таким чином, бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й злагоди в українських родинах.


Слава Україні! Слава Героям!

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi