Halloween - 2017

/Files/images/RqQquOrCXi8.jpg

Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хеловін поступається лише Різдву. На думку багатьох дослідників, Хеловін є християнізованим святом, що походить від кельтських святкувань жнив та днів мертвих. Під час святкування Хеловіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розведення вогнищ, ловлення яблук з відра, розповідання моторошних оповідок, перегляд фільмів жахів тощо.

/Files/images/kqS-Vrw6-Ko.jpg

То ж і в нашій школі з метою ознайомлення з традиціями англомовних країн, відбулася Halloween party. Учнями школи було виготовлено кабаки-ліхтарики, проведено конкурси на кращий макіяж, на найоригінальніший костюм. Жоден учень не лишився поза увагою, всі діти отримали подарунки.

Цікаві розваги, рухливі ігри, різні конкурси з даної тематики залишили позитивні враження. Завершився вечір запаленням свічок у кабаках- ліхтариках , чудовою фотосесією та дискотекою.


Дискотека 80-х - 90-х

/Files/images/IMG_20170421_203608.jpg

/Files/images/IMG_20170421_205121.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi