В неділю, 18лютого, в спортивній залі Хиноцького НВК уже вдруге відбувся баскетбольний турнір, присвячений пам’яті загиблого в бою під Мар’янкою воїна - героя Володимира Шеляга. З вітальним словом до учасників змагань звернувся сільський голова М. Ф. Шеліган. Звучали спогади про Володимира Анатолійовича, хвилиною мовчання було вшановано його світлу пам'ять.

А далі повний зал вболівальників спостерігав за видовищним баскетболом. Чотири команди змагались за кубок, який в підсумку виборола команда студентів. Друге місце посіла команда сільської молоді, третє місце вигравши в учнів Хиноцького НВК, зайняли ветерани. Всі учасники були відзначені грамотами та призами.

Висловлюємо слова вдячності спонсорам-підприємцям, які допомогли в організації турніру : Базаці Валерію Арсентійовичу, Базаці Валентині Арсентіївні, Жогло Святославу Пилиповичу, Жогло Вікторії Олексіївні, Мельнику Дмитру Антоновичу.

Прикро, що турнір, який був включений до плану загальнорайонних спортивних заходів, районом був проігнорований.